1.   Про внесення змін до міського бюджету на 2015 рік. (додаток 1,2), (додаток 3), (додаток 4).

2.    Про  внесення змін та доповнень до  Плану соціально-економічного  розвитку м. Попасна на 2015 рік ( із змінами).

3.    Про перейменування вулиці у місті Попасна.

4.    Про внесення доповнень до Регламенту  Попаснянської міської ради, затвердженого рішенням другої сесії міської ради шостого скликання від 17.11.2010 № 2/1  (зі змінами).

5.    Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції у Попаснянській міській раді.

6.    Про передачу в оренду нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Попасна.

7.    Про передачу комунального майна на баланс ПКП «СКП», яке було придбано за кошти міського бюджету.

8.    Про передачу до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Попаснянського району в особі Попаснянської районної ради міні котельні.