Попаснянська міська рада

Сєвєродонецька районна рада не передала жодного комунального об’єкту новоствореним громадам

21 січня під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслава Негоди за участі представників органів місцевого самоврядування відбулась онлайн-нарада на тему: «Стан передачі об’єктів комунальної власності територіальних громад району у комунальну власність територіальних громад».

Попаснянську міську раду на нараді представляли міський голова Юрій Онищенко та начальник юридичного відділу виконкому міської ради Віталій Коваленко.

Під час обговорення ситуації в Луганській області, зокрема, з’ясувалося, що Сєвєродонецька районна рада не передала жодного об’єкту комунальної власності у новостворені об’єднані територіальні громади: Попаснянську, Кремінську, Рубіжанську та інші. Це ставить велике питання і загрозу роботи та фінансування цих установ: оплату заробітних плат працівникам, енергоносіїв та інших комунальних послуг.

Заступник Міністра порекомендував представникам громад Сєвєродонецького району Луганської області надіслати листи до Луганської облдержадміністрації, щоб якнайшвидше були вжиті заходи із передачі Сєвєродонецькою районною радою об’єктів комунальної власності новоствореним територіальним громадам.

Юридичний відділ
виконкому міської ради

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції