1. Про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2014-2015 років та план заходів щодо підготовки житлового фонду та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років. (із додатком)

2. Про фінансово-господарську діяльність та організацію роботи Попаснянського КП «СКП» за 2014 рік та I кв 2015 року.

3. Про подальшу діяльність ПОПАСНЯНСЬКОГО МІЖТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ «САЛЮТ» та внесення змін до структури. (додаток)

4. Про клопотання перед Попаснянською районною військово-цивільною адміністрацією про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Попаснянського району ПОПАСНЯНСЬКОГО МІЖТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПОЗАМІСЬКОГО ЗАКЛАДУ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ «САЛЮТ».

5. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2014 р. (із додатками)

6. Про внесення змін до міського бюджету на 2015 рік.  (додаток) (додаток) (додаток)

7. Про виконання Плану соціально-економічного розвитку м. Попасна за 2014 рік.

8. Про виконання Правил благоустрою на території міста Попасна  у 2014 році.

9. Про інформацію щодо відновлення житла та об’єктів соціальної сфери, які було пошкоджено внаслідок бойових дій на території міста Попасна. (із додатком)

10. Про внесення змін до рішення міської ради від 10.11.2010 р. №1/4 «Про виконавчий комітет Попаснянської міської ради» (із змінами).

11. Про хід виконання міської цільової Програми роботи з обдарованими дітьми та молоддю м. Попасна на 2012-2015 роки у 2014 році.

12. Про встановлення меморіальної дошки Дмитренко Ірині Михайлівні.

13. Про внесення змін до рішення Попаснянської міської ради від 29.11.2013 № 48/7 «Про затвердження Порядку  складання додаткових списків громадян, які мають право на одержання приватизаційних паперів у м. Попасна». (із додатком)

14. Про передачу до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ міста Попаснянського району в особі  Попаснянської районної ради дошкільних навчальних закладів міста Попасна. (додаток) (додаток) (додаток)

15. Про затвердження Положення КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ ПОПАСНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ТРУДОВИЙ АРХІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ» в новій редакції.

16. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та затвердження проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки та передачу її в оренду у м. Попасна.