Попаснянська міська рада

22 січня відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Провів засідання міський голова Юрій Онищенко. На розгляд членів виконкому було винесено 15 питань.

Було схвалено проєкт місцевого бюджету Попаснянської міської територіальної громади на 2021 рік.

Заслухано і прийнято звіт про розгляд звернень громадян до виконавчого комітету Попаснянської міської ради за 2020 рік.

Затверджені акти обстеження житла, зруйнованого (пошкодженого) внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації, розташованого на території міста Попасна.

Прийняті рішення щодо встановлення двоставкового тарифу на теплову енергію, що виробляється з використанням природного газу ТОВ «ДЕМ І К» для категорії «бюджетні установи» (Попаснянський відділ поліції), про внесення змін до рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради від 18.05.2020 № 43 «Про затвердження адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Попаснянської міської ради», про затвердження переліку адміністративних послуг, що будуть надаватися через Мобільний ЦНАП.

Прийнято ряд рішень щодо змін у складі спостережної комісії при виконавчому комітеті міської ради з питань профілактики та боротьби зі злочинністю, адміністративної комісії при виконавчому комітеті Попаснянської міської ради та громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради.

Розглянуто та затверджено протокол громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 19 січня 2021 року.

Затверджено комплексну схему розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та архітектурні типи в межах вулиць Мира та Бахмутська міста Попасна.

Присвоєно окрему поштову адресу вбудованому нежитловому приміщенню, розташованому за адресою: м.Попасна, вул. Бахмутська, будинок №6.

 

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції