Порядок денний:

1. Про виділення коштів з міського бюджету за рахунок вільного залишку.(додаток)

2. Про затвердження заступника міського голови.

3. Про внесення змін до складу виконавчого комітету міської ради.

4. Про внесення змін  до персонального складу комісії з виплати матеріальної допомоги з коштів міського бюджету.

5. Про розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують права на земельні ділянки у м.Попасна.

6. Про внесення змін до рішення 4 сесії міської ради від 17.12.2010 р. № 4/9 «Про затвердження нормативів для нарахування орендної плати за земельні ділянки згідно до грошової оцінки землі у м.Попасна».

7. Про затвердження розміру орендної плати за земельну ділянку п/п Тодоровій І.С.

8. Про внесення доповнень до рішення  3 сесії міської ради від 02.12.2010 р.  №3/5 «Про створення Попаснянського комунального підприємства «Місто».

9. Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку – інші витрати в м.Попасна на 2011 рік.

10. Про надання дозволу ДП «Ринок міста Попасна» на внесення змін до технічної документації.

11. Про звільнення Попаснянського ЖКО  від сплати державного мита при зверненні до місцевого суду у  2011 році.

12. Про безкоштовне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Попасна газопроводу, який було побудовано  за кошти громадян по вул. Гастелло,буд.74 і буд.85 у м.Попасна  та безкоштовну передачу його до державної власності на баланс ВАТ «Луганськгаз» в особі філії Попаснянського  міжрайонного управління з експлуатації газового господарства.

13. Про звільнення виконавчого комітету Попаснянської міської ради від сплати державного мита за повторну видачу свідоцтв про реєстрацію актів цивільного стану у 2011 році.

Різне.