Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

06 жовтня Попаснянську міську ВЦА відвідали учні КУ Попаснянського ліцею №20, члени ГО "МО "Молодь Попаснянщини" та учні шкіл Попаснянської територіальної громади с. Комишуваха та с. Врубівка, представники організацій ОSBB.Life та проєкт USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

У ході зустрічі активна молодь мала можливість відвідати всі відділи Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації та ознайомитися з обов’язками посадових осіб, дізнатися які завдання та функції вони виконують, поспілкуватися з керівником Миколою Ханатовим, заступником керівника та начальниками відділів.

Також учні мали можливість познайомитися з представниками організації ОSBB.LIFE з м. Львів, які поділилися корисною інформацією для молоді щодо вибору майбутньої професії та представниками проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», які запропонували Попаснянській міській ВЦА та членам ГО "МО "Молодь Попаснянщини" подальшу співпрацю.

На зустріч завітав офіцер групи стандартів фізичної підготовки Центру оперативних стандартів і методики з підготовки Збройних Сил України підполковник Анатолій Барньов якому представники організації ОSBB.LIFE передали дитячі малюнки для військовослужбовців.

Зустріч закінчилася в Попаснянському центрі з надання адміністративних послуг куди вони дісталися на сучасному мобільному ЦНАПІ.

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції