Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

З метою функціонування майданчика для конструктивних діалогів між цивільними, міською військово-цивільною адміністрацією та військовими щодо питань захисту цивільного населення та спільної розробки практичних рішень для задоволення таких потреб, 09 вересня в с. Троїцьке відбувся вже другий військово-цивільний діалог на тему «Захист цивільного населення: доступ до базових потреб - водопостачання», який реалізує в населеному пункті Центр з питань захисту цивільного населення в умовах конфлікту (СІVIC). В семінарі прийняли участь керівник Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації Микола Ханатов, активні жителі с. Троїцьке та військові.

Як під час проведення першого діалогу так і в ході другого діалогу обговорювались питання функціонування стосовно свердловини, водонапірної башти, водопровідних мереж в с. Троїцьке, які знаходяться в край незадовільному технічному стані та не мають власника. Сьогодні було проаналізовано виконання завдань та запланованих заходів, визначених як пріоритетні під час проведення першого діалогу та сформовані першочергові плани на реалізацію надалі.

Вирішення саме по суті питання відновлення локального водопостачання в с. Троїцьке потребує часу, значних капіталовкладень з різних джерел, в тому числі залучення міжнародних благодійних ресурсів, залучення спеціалістів галузей геології і водопостачання та доданих сил як технічних так і фізичних. Тому, саме обговорення покрокових питань на діалоговому майданчику жителями громади з представниками міської військово-цивільної адміністрації та військовими є дуже доцільним.

Майданчик для конструктивних діалогів між цивільними, міською військово-цивільною адміністрацією та військовими в с. Троїцьке щодо питань захисту цивільного населення та спільної розробки практичних рішень для задоволення таких потреб, буде функціонувати і далі. Крім питання водопостачання, паралельно на наступній зустрічі буде розглядатись питання поводження з твердими побутовими відходами. Працюємо далі!

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції