Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

Для голів ОСББ на території міста Попасна розпочалась навчальна компанія в рамках підписаного Меморандуму між Інститутом місцевого розвитку та Попаснянською міською ВЦА щодо грантової діяльності «Добрі сусіди – одна країна», що впроваджує ВБО ІМР за підтримки Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

07 вересня проведено семінар на тему: «Як світити людям і не згоріти самому», під час якого було приділено увагу спільному вирішенню місцевих завдань та проблем в багатоквартирному будинку. Саме сьогодні детально розглянуто та вивчено питання, як взаємодіяти співвласникам будинку на час планування сьогоденного та майбутнього розвитку ОСББ, вирішення та обговорення поточних проблем. В семінарі прийняли участь керівник Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації Микола Ханатов та начальник відділу ЖКГ архітектури містобудування та екології Марина Бондарева.

З теплими словами привітання, підтримки, заклику до навчання і комунікації з метою вишукання засобів впливу і методів стимулювання під час управління багатоповерховими будинками, до голів ОСББ звернувся Микола Ханатов. Також керівник міської військово-цивільної адміністрації подякував організаторам та доповідачам семінару за реалізацію Проєкту USAID «Добрі сусіди - одна країна» та території м. Попасна та висловив надію на обов’язкову подальшу співпрацю.

Семінар пройшов в дружньому динамічному режимі. Всі присутні отримали багато знань та навичок, які неодмінно будуть використовувати в управлінні багатоквартирними будинками.

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції