Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

Сьогодні, 30 серпня, відбувся щорічний педагогічний серпневий форум «Освіта Попаснянщини: виклики та перспективи»

Відкрив захід керівник Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації Микола Ханатов. Вітаючи учасників форуму, очільник громади висловив вдячність присутнім за самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання та педагогічну майстерність. Микола Ханатов вручив подяки від МОН України учителям Попаснянського ліцею №20. Також були відзначені грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту Попаснянської МВЦА когорта педагогів за вагомі здобутки в професійній діяльності.

У доповіді начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Олена Лагутіна приділила особливу увагу досягненням та проблемам, цілям та завданням освіти Попаснянської громади на прийдешній навчальний рік. Олена Лагутіна окреслила стратегічні напрями розвитку освітньої галузі громади, а саме: безпечний і здоровий освітній простір, нова українська школа, національно-патріотичне виховання, модернізація мережі закладів освіти відповідно до чинного законодавства України, доступність і безбар’єрність освіти, професійний розвиток та самоосвіта педагогів.

Форум складався з кількох панельних дискусій, на яких підіймалися питання результатів пілотування НУШ, діяльності закладів дошкільної освіти в умовах реформування, організації інклюзивного освітнього простору в закладах освіти, розвитку творчого потенціалу учнівської молоді в позашкільній освіті. Спікерами виступили головний спеціаліст відділу освіти , культури, молоді та спорту Олена Прокопенко, заступник директора Попаснянської багатопрофільної гімназії №25 Тетяна Петренко, директор Попаснянського інклюзивно-ресурсного центру Наталія Федорова та директор Будинку дитячої та юнацької творчості Людмила Григоренко.

На форумі було обговорено питання щодо стратегічного планування у сфері освіти в умовах змін, розвитку освіти в громаді та вектори її реформування, кадрового забезпечення тощо.

Протягом дня працювали декілька локацій, які могли відвідати всі освітяни громади.

Фінальним акордом стало знайомство освітянської спільноти із БФ «Слов’янське серце».

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції