Порядок денний:

1. Про  надання  попередньої згоди на прийняття в  комунальну  власність територіальної громади м.Попасна  ФСК «Богатир», розташованого за адресою: вул.Леніна, буд.136, який перебуває в загальній власності територіальних громад міст, сіл, селищ Попаснянського району.

2. Про перспективний план роботи  Попаснянської  міської  ради  на I  півріччя 2011  року.

3. Про надання згоди на передачу в оперативне управління  рухомого майна Попаснянського ЖКО  Попаснянському комунальному підприємству «Місто»

4. Про забезпечення малозабезпечених верст населення м.Попасна теплообігрівачами.

5. Про надання попередньої згоди  на прийняття в комунальну власність територіальної громади м.Попасна об`єктів житлового господарства, водопостачання та водовідведення, які перебувають в державній власності та знаходяться на утриманні Попаснянського БМЕУ Донецької залізниці.

6. Про звільнення Попаснянського комунального підприємства «Місто» від сплати державного мита при зверненні до місцевого суду у 2011 році.

7. Про виділення дотації  Попаснянському ЖКО.

8. Про внесення змін до плану соціально-економічного розвитку м.Попасна на 2010 рік.

9. Про затвердження  нормативів  для нарахування орендної плати за земельні ділянки згідно грошової оцінки землі у м.Попасна.

10. Про розробку технічної документації та проекту відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності, право постійного користування та право оренди на земельні ділянки  у м. Попасна.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що    посвідчують   право власності та право постійного користування на земельну ділянку у м. Попасна.

12. Про  поновлення договорів оренди землі в м. Попасна.

13. Про припинення права  постійного користування   земельною  ділянкою Попаснянським районним відділом головного управління МВС України в Луганській області.

14. Про розробку технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності  на земельну ділянку  у м.Попасна.

15. Про  затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2010 року.

16. Про  уточнення показників міського бюджету на 2010 рік. (додаток)

17. Про затвердження структур  дошкільних навчальних закладів. (додаток)

18. Різне.