1. Про внесення змін до  міського бюджету на  2013 рік  (додаток1), (додаток2),(додаток3)
  2. Про інформування результатів роботи тимчасової контрольної комісії з питань інвентаризації майна (обладнання), яке перебуває в котельних та його демонтаж
  3. Про надання пропозицій щодо подальшої роботи ПКП «СКП» (додаток)
  4. Про участь проекту  «Покращення умов для перебування дітей в оздоровчому закладі «Салют» Попаснянського району» у конкурсному відборі проектів розвитку місцевого самоврядування п. 2.4 план графік)
  5. Про затвердження переліку ремонту доріг м. Попасна за рахунок субвенції   із державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання вулиць і доріг комунальної власності.
  6. Про внесення доповнень до рішення двадцять четвертої сесії Попаснянської міської ради від 23.03.2012р. № 24/8 «Про надання згоди на передачу на баланс та в оперативне управління основних засобів та вбудованих приміщень, які знаходяться на балансі ПКП «Місто» та ПЖКО комунальному підприємству "СКП"
  7. Про надання дозволу на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечним відходами на території  м. Попасна на 2013  рік
  8. Про безкоштовне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Попасна підвідного надземного сталевого газопроводу середнього тиску, який був побудований за кошти місцевого бюджету по проекту  «Будівництво підвідного газопроводу к міні - котельні комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла –сад)  № 7 по вул. Артемівська, 10 а Попаснянської міської ради Луганської області» та безкоштовну передачу його з комунальної власності у власність Публічного акціонерного товариства по газопостачанню і газифікації«Луганськгаз» з постановкою на баланс філії – Попаснянському міжрайонному управлінню з експлуатації газового господарства.
  9. Про безкоштовне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Попасна підвідного надземного сталевого газопроводу низького тиску, який був побудований за кошти місцевого бюджету по проекту «Будівництво підвідного газопроводу к міні - котельні комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла –сад)  № 6 по вул. Леніна, 155а Попаснянської міської ради Луганської області» та безкоштовну передачу його з комунальної власності у власність Публічного акціонерного товариства по газопостачанню і газифікації«Луганськгаз» з постановкою на баланс філії – Попаснянському міжрайонному управлінню з експлуатації газового господарства.
  10. Про звіт  постійної комісії  з питань  законності, прав людини, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності, етики та регуляторної  політики.
  11. Про питання щодо забезпечення законності, правопорядку  та проведення заходів по профілактиці та боротьбі зі злочинністю у місті (додаток)
  12. Про затвердження Порядку розташування тимчасових споруд (металевих гаражів) у м. Попасна (нова редакція)