Порядок денний

1.  Про хід виконання міської цільової Програми роботи з обдарованими дітьми та молоддю м. Попасна на 2012-2015 роки

2. Про  роботу комісії  з виплати  матеріальної допомоги з коштів  міського бюджету у  2012 р.

3. Про звіт постійної комісії з питань науки, освіти, культури і спорту, соціальної політики і охорони здоров`я

4. Про  внесення змін до рішення міської ради від 17.11.2010 р. №2/4 «Про обрання голів постійних комісій Попаснянської міської ради»

5.Про фінансово-господарську діяльність та організацію роботи Попаснянського КП «СКП»

6.  Про внесення змін до міського бюджет на 2013 рік (додаток1),(додаток2),(додаток3)

7. Про звіти дошкільних навчальних закладів щодо фінансово-господарської діяльності

8.  Про звільнення заступника міського голови Єщенка Г.Г.

9. Про внесення змін та доповнень  до Плану соціально-економічного розвитку м.Попасна на 2013 рік (із змінами)

10. Про затвердження  Програми запобігання і реагування  на надзвичайні події та ситуації техногенного  і природного  характеру  в місті  Попасна на 2013-2015 роки

11. Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Попасна надземного, підземного сталевого,  поліетиленового газопроводу  низького  та середнього тиску, який був побудований за кошти громадян, та безоплатну  передачу  його  з комунальної власності  у власність Публічного акціонерного  товариства   по газопостачанню  і газифікації  «Луганськгаз» з постановкою на баланс філії – Попаснянському  міжрайонному  управлінню  з експлуатації газового господарства.

12. Про створення  тимчасової контрольної  комісії з питань інвентаризації майна (обладнання), яке перебуває в котельних

13. Про надання  права  підпису  на укладання договору позики.

1.Про депутатське звернення депутата міської ради Мелюшева В.М.

2. Про депутатський запит депутата міської ради Гапотченко І.В.