Попаснянська міська рада

Шановні мешканці міста та суб’єкти господарювання!

Дбаючи про забезпечення прав і свобод людини, гідних умов її життя, прагнучи розвивати наше місто і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу та реалізуючи конституційні права громадян на доступ до правової інформації, Юридичним відділом Виконавчого комітету Попаснянської міської ради створено та запущено «Електронний реєстр нормативно актів Попаснянської міської ради» як автоматизовану систему збирання, накопичення та опрацювання актів міської ради, виконавчого комітету міської ради та розпоряджень міського голови.
Реєстр доступний за посиланням: http://na.popasn-gorsovet.gov.ua

Мета запровадження Електронного реєстру - забезпечення в місті єдиних принципів ідентифікації та обліку нормативно-правових актів, створення фонду цих актів та підтримання їх у контрольному (актуальному) стані.

Створення Електронного реєстру нормативних актів - це ще один вагомий внесок юридичного відділу Виконавчого комітету Попаснянської міської ради у розвиток «діджиталізації» міської ради у правовій сфері. Переваги автоматизованого надання правової інформації фізичним і юридичним особам очевидні. Це доведення у найкоротший термін до відома населення всіх нормативно-правових актів міської ради та її виконавчих органів, що визначають права й обов’язки громадян, забезпечення доступності до офіційних джерел правової інформації всіх зацікавлених осіб, можливість автоматизованого підтримання контрольного стану всієї нормативно-правової бази міської ради. Крім того, наявність Реєстру значно підвищує рівень прозорості та відкритості міської ради.

Електронний реєстр нормативних актів є довгостроковим проектом розвитку системи надання правової інформації в місті. Функціонування Реєстру забезпечить офіційність, достовірність, контрольність, актуальність і повноту правової інформації, яка надаватиметься юридичним та фізичним особам, що, в свою чергу, позитивно впливатиме на підвищення правової свідомості й правової культури громадян.

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції