Попаснянська міська військова адміністрація

Поштова адреса для листування: 61003, м.Харків, майдан Конституції, 1, під'їзд 4

27 березня у спортивному комплексі «Відродження» відбувся чемпіонат Луганської області з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу. Спочатку відбулась урочиста церемонія відкриття чемпіонату. Привітав учасників міський голова Юрій Онищенко. Юрій Іванович побажав учасникам гідно представити свої команди, нових перемог, нових рекордів. У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів. Змагання було поділено на декілька етапів які починались у різний час для окремих вікових та вагових груп учасників. Після закінчення кожного з етапів відбувалась церемонія нагородження. Переможці отримали медалі і грамоти, а переможці у абсолютній першості отримали цінні подарунки.

Наші спортсмени гідно, як завжди представили місто Попасна.

Серед юніорок «золото» та перемогу у абсолютній командній першості отримали Наталія Череменко, Катерина Купаєва та Олена Шаталова. Серед юніорів перше місце здобули Євген Глущенко, Данило Скіба, друге – Андрій Редько. У абсолютній командній першості юніори отримали друге місце.

У категорії «Чоловіки» «срібло» здобули Іван Наумов та Владислав Радченко, «бронзу» - Дмитро Туркія. У командній першості в цій категорії спортсмени отримали третє місце.
У категорії «Юнаки» перше місце виборов Данило Назаров, друге – Олексій Сергійчук, третє – Тимофій Хасанов.

У категорії «Жінки» золоті медалі вибороли Крістіна Лєоненко, Елєонора Говорова, Альона Чумакова та Наталія Мацюк, а срібну медаль отримала Ольга Россоха. У командній першості жінки здобули перемогу серед інших команд.