Попаснянська міська рада

27 травня в залі засідань Попаснянської міської ради відбулось чергове засідання робочої групи з питань безпеки та соціальної згуртованості міста Попасна під головуванням заступника міського голови Ірини Гапотченко.

На порядку денному були п’ять питань. Обговорювалось організаційне забезпечення Робочих груп в Луганській області та аналіз моніторингу початкового стану Робочих груп. Також на засіданні були розглянуті результати грантового конкурсу за напрямом громадська безпека, соціальна згуртованість. На попередньому засіданні робочої групи вирішили, що з двох проектів, що розглядало ПРООН пріоритетним є проект освітлення вулиць Паркова та Ціалковського, але  Роман Власенко вніс пропозицію звернутися до ПРООН з проханням підтримання другого проекту «Відкриття центру з захисту прав людини та тимчасового перебування осіб, які страждають від домашнього насильства» від ГО «Центр стійкого місцевого розвитку «Синергія». Члени робочої групи одноголосно підтримали цю пропозицію та звернутися до ПРООН з проханням при наявності коштів розглянути можливість фінансування проекту.

Потім присутні обговорили перспективи нових грантових конкурсів. Члени робочої групи визначили наступні проблемні питання для написання проектів: це встановлення лежачих поліцейських біля Попаснянської гімназії № 20 та дитячого саду мікрорайону ВРЗ для забезпечення безпеки дітей на пішохідних переходах, освітлення площі Героїв та забезпечення соціальних працівників Центру надання соціальних послуг велосипедами, щоб вони мали більше можливостей дібратися до своїх підопічних.

Наступним питанням Робочої групи був черговий звіт національної поліції перед громадою, де Володимир Золотарьов – начальник Попаснянського відділу поліції, розповів присутнім про загрозу бойових дій, блок-пости (пости поліції), персонал поліції, повідомлення громадян, безпеку дітей, домашнє (сімейне) насильство та про нагальні потреби поліції. Присутні заслухали звіт та обговорили ще другі питання, які турбують мешканців громади.

Останнім на порядку денному було розглянуто питання про стан реалізації поточних ініціатив в громадах. 22 травня у залі засідань виконавчого комітету Попаснянської міської ради відбулася зустріч з переможцями Конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадського суспільства.

Конкурс проводився з метою розвитку ініціативи населення у вирішенні питань місцевого значення та підвищення активності і соціальної згуртованості жителів територіальної громади міста Попасна.

Заявки на участь у конкурсі приймалися з 15 лютого по 15 квітня 2019 року. Конкурс проходив по чотирьом номінаціям:

- Проекти громадських та благодійних організацій;

- Проекти співвласників багатоквартирних житлових будинків;

- Проекти вуличних та квартальних комітетів;

- Проекти ініціативних груп.

На початку конкурсу, виконавчим комітетом Попаснянської міської ради було проведено 2 семінари по написанню проектів, на які були запрошені громадські активісти та всі бажаючі. Не зважаючи на постійне розповсюдження інформації про конкурс та надання консультацій виконавчим комітетом Попаснянської міської ради, попасняне не дуже активно взяли участь у даному конкурсі.

До конкурсної комісії надійшло всього п’ять проектів, а саме:

1. Проект «Рух вперед» від ініціативної групи, голова ініціативної групи Гряніков Кирило Ігорович;

2. Проект «Поліпшення житлових умов та підвищення рівня згуртованості мешканців багатоквартирного будинку № 12 по вул. Миронівська», голова ініціативної групи Андрющенко В.Г.;

3. Проект «Впровадження енергоефективних заходів в житловому будинку № 149 по вул. Миру – заміна вхідних дверей у трьох під’їздах ОСББ», голова ОСББ «Уют» Лошатецький Д.О.;

4. Проект «Міста-побратими – наша спільна гордість», голова громадської організації «КОМРОЗ» Богданов С.С.;

5. Проект «Моє веселкове дитинство», голова громадської організації «Я вірю в своє місто» Матковська С.В.

Комісія детально розглядала всі проекти та надала рекомендації по доопрацюванню двох проектів.

З метою підтримки ініціатив, які надійшли на конкурс, враховуючи той факт, що спільна реалізація проектів  сприятиме соціальній згуртованості громадян міста, комісія вирішила підтримати всі проекти.

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції