Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

Шанові мешканці громади, ось і завершився весінній Місячник благоустрою на території міста Попасна. І на завершення цієї акції, сьогодні небайдужі мешканці мікрорайону «Черемушки» власники гаражів, які розташовані біля житлових будинків по вул. Донецька, 1 та Миронівська, 3а зібрались разом  для приведення прилеглої території до належного санітарного стану. До акції долучився і приватний підприємець міста Віталій Царенок. Як завжди не залишились осторонь й працівники Попаснянського департаменту КП «Попаснянський районний водоканал», днем раніше вони привели до ладу територію вздовж насосної станції «Гідровузол». Для учасників суботнику приготували польову кашу та травяний чай.

Святкової атмосфери додав музичний супровід від районного будинку культури. По завершенню суботнику працівники КП «СКП» вивезли не один причеп гілок та сміття.

Керівник Попаснянської міської ВЦА Микола Ханатов  висловлює подяку усім, хто присвятив суботній ранок створенню чистоти й затишку і долучився до великого прибирання.

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції