Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

Сьогодні керівник Попаснянської ВЦА Микола Ханатов разом з Іриною Гапотченко та Дмитром Хащенко з метою визначення проблематики території завітали з візитом у село Троїцьке.

На зустрічі з керівництвом ВЦА були присутні місцеві підприємці, фермери, а також представники оператора експрес доставки «Нова пошта» начальник партнерського представництва в отг Попасна, Гірське, Лисичанськ Андрій Вольвач та територіальний менеджер партнерських представництв Андрій Моісєєв. Обговорювалось питання відкриття пункту прийому-видачі «Нова пошта» у селі Троїцьке. Представники оператора готові надавати послуги населенню села Троїцьке і зараз визначаються з вибором приміщення, яке буде задовольняти нормам і правилам для організації надання послуг. Під час зустрічі обговорювались механізми взаємодії громадського сектору влади та бізнесу, соціального активізму. Також Микола Миколайович відвідав філію ОНЗ Попаснянська загальноосвітня школа I-III ступенів №1, поспілкувався з трудовим колективом закладу та обговорив нагальні проблеми. В ході візиту керівник Попаснянської ВЦА проінспектував організацію віддаленого робочого місця ЦНАП, яке було обладнано за його дорученням.

За підсумками виїзної зустрічі керівник Попаснянської ВЦА надав розпорядження профільним заступникам щодо проведення благоустрою села Троїцьке, координації дій між владою та місцевими підприємцями для вирішення організаційних та соціально-економічних питань.

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції