23 вересня 2019 року в залі засідань Попаснянської міської ради відбулось засідання Робочої групи з питань безпеки та соціальної згуртованості міста Попасна під головуванням заступника міського голови Ірини Гапотченко. На засіданні був присутній Еміль Коренєв - спеціаліст із мобілізації громад Проекту ПРООН «Відновлення врядування та миру в охоплених конфліктом громадах України», Євген Ільченко - керівник проекту "Медіа платформа "Діалог», який реалізується за підтримки ПРООН.

На порядку денному було розглянуто чотири питання.

Першим питанням Робочої групи був черговий звіт начальника Попаснянського відділу поліції Володимира Золоторьова перед громадою за вісім місяців поточного року, який розповів присутнім про загрозу бойових дій, блок-пости (пости поліції), персонал поліції, повідомлення громадян, безпеку дітей, домашнє (сімейне) насильство та про нагальні потреби поліції. Присутні заслухали звіт та обговорили ще інші питання, які турбують мешканців громади.

Потім перед присутніми виступила Катерина Ростовцева - начальник відділу УСЗН Попаснянської РДА, з питанням «Інтеграція вимушено переміщених осіб на території міста: проблеми та шляхи вирішення».

Наступним на порядку денному було питання «Моніторинги реалізації проектних ініціатив реалізованих ГО «Агенція місцевого розвитку» та ГО «Центр стійкого місцевого розвитку «Синергія». Перед присутніми виступили голови цих громадських організацій Ірина Хащенко та Роман Власенко, які розповіли про реалізовані проектні ініціативи.

Останнім на порядку денному було питання «Про пропозиції щодо розробки програмного забезпечення для поліпшення життєдіяльності та якості послуг в м. Попасна». Перед присутніми виступили Яна Омельченко - начальник фінансово-господарського відділу - головний бухгалтер виконкому Попаснянської міської ради та Олена Козаченко – громадський активіст, які внесли свої пропозиції та побажання щодо залучення фахівців та розробки програмних засобів.

Потім виступив Євген Ільченко - керівник проекту "Медіа платформа "Діалог». Він презентував свій проект, який реалізується за підтримки ПРООН.

В завершенні наради Ірина Гапотченко проінформувала присутніх про існуючи конкурси для подачі грантових заявок.