23 вересня 2019 року о 11-00 в залі засідань Попаснянської міської ради відбудеться засідання Робочої групи з питань безпеки та соціальної згуртованості м. Попасна.

На порядку денному заплановані наступні питання:

1. Звіт начальника Попаснянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області Золотарьова В.Ф.
  2. Інтеграція вимушено переміщених осіб на території міста: проблеми та шляхи вирішення.
  3. Моніторинг реалізації проектних ініціатив реалізованих ГО «Агенція місцевого розвитку» та ГО «Центр стійкого місцевого розвитку «Синергія».
  4. Про пропозиції щодо розробки програмного забезпечення для поліпшення життєдіяльності та якості послуг в м. Попасна.
  5. Різне.

Нормативні акти Попаснянської міської ради