1. Про уточнення показників міського бюджету на 2012 рік. (додаток)
  2. Про фінансово-господарську діяльність та організацію роботи Попаснянського КП "Місто".
  3. Про звіти дошкільних навчальних закладів щодо фінансово-господарської діяльності за 2011 рік.

4.  Про організацію та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з управління групою будинків, робіт та надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що перебувають в комунальній  власності територіальної громади  міста Попасна та знаходяться на балансі ПКП "Місто".

5. Про передачу на баланс  ОСББ «Оазис-Попасна» багатоквартирного житлового будинку, розташованого за адресою вул. Суворова, 22.

6. Про зняття з балансу ПКП «Місто» житлового будинку №9 по вул. Куйбишева.

7. Про  створення Попаснянського комунального підприємства «СКП».

8. Про внесення доповнень до рішення дев’ятнадцятої  сесії Попаснянської міської ради від 16.11.2011р. № 19/11 «Про план діяльності Попаснянської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік».

9. Про безкоштовне прийняття у комунальну  власність територіальної громади міста Попасна підземно-надземних поліетиленово-сталевих газопроводів середнього та низького тиску, яки були  побудовані за кошти громадян, та безкоштовну передачу їх із комунальної власності у власність Публічного акціонерного товариства по газопостачанню і газифікації "Луганськгаз" з постановкою на баланс філії-Попаснянському міжрайонному управлінню  з експлуатації газового господарства.

10. Про внесення змін  до  Плану соціально-економічного  розвитку м. Попасна на 2012 рік .

11. Про розробку  комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької  діяльності та архітипу.

12. Про внесення  змін та доповнень до рішення  міської  ради «Про внесення змін до рішення міської ради 24 скликання № 5/6 від 20.12.2002р. «Про затвердження переліку вулиць, провулків та площ міста Попасна  української та російської мовою».

13. Про внесення змін  до рішення  міської ради  від 12.10.2011 року  № 17/18 « Про доповнення  переліку  з продажу  земельних ділянок або продажу права  оренди на них шляхом  аукціону у 2011 р. в м. Попасна».

14.Про безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади міста засобів зовнішньої реклами.

15. Про надання керівникам комунальних підприємств, установ та організацій повноважень на списання майна.

16. Про звіт постійної комісії з питань науки, освіти, культури і спорту, соціальної політики і охорони здоров`я.

17. Про поновлення  договорів оренди землі у м. Попасна

18. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо  складання документів, що посвідчують право власності на земельні  ділянки  у м. Попасна

19. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок  у м. Попасна та їх передачу.

20. Про надання  дозволу  на розробку  проекту  землеустрою  щодо  зміни цільового  призначення  земельної ділянки, яка  перебуває у приватній  власності гр.  Самарської С.М.

21. Про вилучення  із користування  земельної ділянки у м. Попасна.

22. Про надання  дозволу  на розробку  технічної документації із землеустрою щодо  складання  документів, що посвідчують право  на земельну  ділянку  у м. Попасна.

23. Про надання дозволу  на розробку  проектів землеустрою щодо  відведення  земельних ділянок у м. Попасна.

24. Про  внесення  змін  до  рішення   Попаснянської міської ради шостого скликання від  26.01.2012 р.№  22/16  «Про   надання   дозволу   на    розробку  технічної документації та проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та складання документів,  що  посвідчують  право  на земельні ділянки у м. Попасна».

25. Різне

1. Про розгляд листа Попаснянської районної державної адміністрації стосовно скоєння корупційного правопорушення депутатом міської ради.

2. Про ситуацію, яка склалася в м.Попасна стосовно  водозабезпечення та житлово-комунального господарства у зимовий період.