1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету на 2011 рік.

2. Про  внесення змін до міського бюджету на 2012  рік  та  уточнення його показників. (додаток)

3. Про виділення коштів з міського бюджету за рахунок вільного залишку.(додаток)

4. Про  виконання Плану соціально-економічного розвитку м.Попасна на 2011 рік.

5.  Про організацію та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з управління групою будинків, робіт та надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій що перебувають в комунальній власності територіальної громади міста Попасна та знаходяться на балансі ПКП «Місто»

6.Про зняття з балансу ПКП «Місто» житлового будинку № 50 по вул. Вокзальна

7.Про передачу на баланс ОСББ «Успіх-Попасна» багатоквартирного житлового будинку, розташованого за адресою вул. 60 років Жовтня, 3

8. Про надання права викупу нежитлової  будівлі (магазину),розташованої за адресою м. Попасна Луганської обл., вул. Первомайська, 34а

9.  Про надання права викупу нежитлового вбудованого приміщення  № 2, розташованого за адресою м. Попасна Луганської обл.,вул. Артемівська, 6.

10. Про внесення  змін та доповнень до рішення міської ради від 21.02.2011р. №7/5 «Про затвердження положень про відділи виконавчого комітету Попаснянської міської ради».

11. Про встановлення дорожніх знаків в м.Попасна.

12.  Про роботу комісії з виплати  матеріальної допомоги з коштів міського бюджету за 2011 рік.

13. Про внесення доповнень до рішення міської ради від 17.12.2010 р.№ 4/11 «Про затвердження технічної документації та проекту відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності та право постійного користування на земельну ділянку в м.Попасна»

14. Про внесення змін до  рішення  Попаснянської міської ради шостого скликання від 16.11.2011 р. № 19/20  „ Про надання дозволу  на розробку технічної документації та проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки у м. Попасна” .

15. Про затвердження  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у м. Попасна та їх передачу.

16. Про надання дозволу  на розробку технічної документації та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки у м. Попасна.

17. Про припинення права оренди земельної ділянки СП ТОВ «Логрус» та надання дозволу на розробку технічної документації на земельну ділянку ТОВ «Нафтопромторг» у м. Попасна

18.Про  розташування тимчасової споруди торговельного , побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності та малої архітектурної форми у місті Попасна

19. Про  затвердження технічної  документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні  ділянки у м. Попасна

20. Про  розташування тимчасової споруди-металевого гаражу у місті Попасна.

21. Про  затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення частини земельної ділянки та підтвердження права власності на земельну ділянку гр. Тюріну В.І.

22. Про виконання заходів щодо усунення випадків забруднення  навколишнього природного середовища Цехом з переробки бітумовмісних матеріалів та очистки відпрацьованих масел (ФОП Топташкін В.А.)