Попаснянська міська військова адміністрація

Поштова адреса для листування: 61003, м.Харків, майдан Конституції, 1, під'їзд 4

Підбито підсумки роботи з видачі гуманітарної допомоги за тиждень.

Працівниками гуманітарного хабу, який розташований у м.Харків, видано 575 продуктових наборів, 13 упаковок дитячих підгузків.

3 особи категорії 60 + отримали термобілизну від Представництва «ПРОДЖЕКТ ХОУП – ЗЕ ПІПЛ-ТУ-ПІПЛ ХЕЛС ФАУНДЕЙШН, ІНК.»

Одяг який був у вживанні отримали 12 ВПО.

Психологом надано 3 індивідуальні консультації та 5 - за телефоном.

Юристом ІRC надані консультації 3 особам з питання поновлення втрачених документів та звернення до суду щодо підтвердження володіння нерухомістю.

Сімейні гігієнічні набори від Міжнародної організації з міграції (МОМ) отримали 288 сімей, видано 15 упаковок підгузків для дорослих.

Через представника ЦНАП 1 ВПО подала повідомлення про пошкоджене або знищене майно, 3 ВПО отримали витяг з реєстру територіальної громади, 4 ВПО отримали витяг про реєстрацію місця проживання через портал «Дія», надано консультації щодо реєстрації місця проживання 8 ВПО, отримання витягів ЄДР 7 ВПО, реєстрації ФОП 3 ВПО.

Представником Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області прийнято 5 осіб з питання призначення пенсії за віком, проходження ідентифікації ВПО, порядку отримання довідок 5-ОК, 7-ОК за допомогою веб-порталу ПФУ.

Лікар – невропатолог Попаснянської міської багатопрофільної лікарні проводив огляд хворих, надавав розклад лікування, направлення на обстеження та на стаціонарне лікування в медичні заклади м. Харків, медичні послуги отримало 14 ВПО.

Дітлахи мали можливість розмалювати розмальовки, пограти в настільні ігри.

У гуманітарному хабі, який розташований у м.Черкаси, видано 574 продуктових набори.

Надано 59 консультацій з різних питань.

Надана допомога в реєстрації у Формі 18 ВПО.

Через представника ЦНАП подано 4 інформаційних повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, 2 особи отримали витяг з реєстру територіальної громади.

Одяг отримали 117 осіб.

Від Міжнародної організації з міграції (МОМ) видано дитячих підгузків 12 упаковок та дорослих підгузків 9 упаковок.

Три особи отримали юридичну консультацію.

Психологом надано 16 індивідуальних консультацій та 4 консультації у телефонному режимі.

Через відділення АТ «Укрпошта» оформлено відправку 982 посилки.

Представники Пенсійного фонду України в Луганській області надали 4 консультації щодо реєстрації на веб-порталі, призначення пенсії, зарахування страхового стажу та видача довідки ОК-5.

Працівниками Сєвєродонецького міського центру зайнятості надано 21 консультацію щодо розірвання трудових відносин у воєнний час, постановки на облік до центру зайнятості, розміру та термінів отримання допомоги по безробіттю, була надана інформація щодо актуальних вакансій, можливостей професійного навчання та видачі ваучерів.

Головною медичною сестрою комунального некомерційного підприємства «Міловська центральна районна лікарня» надано допомогу у вигляді окулярів 8 ВПО, медикаментів 8 ВПО, респіраторів 3 ВПО.

Медичною сестрою комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» надано консультацій 1 ВПО у телефонному режимі, допомогу у вигляді медикаментів 12 ВПО, у вигляді окулярів - 2 ВПО, виписано рецептів за програмою «Доступні ліки» - 5 особам.

Лікар фтизіатр КНП ЛОР «Луганський обласний медичний центр соціально небезпечних інфекційних хвороб» надав 2 індивідуальних консультації, 16 ВПО мали змогу пройти безкоштовне обстеження на гепатит «В», виявлення цукрового діабету, обстеження на ВІЛ-інфекції/СНІДу за допомогою швидкого тесту.

Керівником гуртка «Корисні дрібнички» КУ «Попаснянський центр позашкільної освіти» Попаснянської міської територіальної громади Луганської області було проведено майстер клас з виготовлення «осіннього гнома» для трьох дітей ВПО.

Працівниками гуманітарного хабу, який розташований у м.Новомосковськ, видано 311 продуктових наборів, 16 упаковок дитячих та 6 упаковок дорослих підгузків.

Від благодійної організації «Preject Hope» 963 ВПО отримали гігієнічні набори.

Надано 16 консультацій з різних питань.

Медичні послуги отримали 22 особи.

Одяг та іграшки отримала 31 особа.

Через відділення АТ «Укрпошта» надіслано 14 упаковок дитячих підгузків для 6 родин з Попаснянської міської територіальної громади.

Послугами буккросингу скористалися 4 ВПО.

У консультативному Центрі, що знаходиться в м.Київ, на особистому прийомі надано 3 консультації та 29 консультацій у телефонному режимі Адміністратором ЦНАП надано послуги 7 особам.

Важливо!
 • Надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони, Державної прикордонної служби України
 • Просимо надавати інформацію про цивільних громадян Попаснянської територіальної громади поранених/загиблих внаслідок ворожих обстрілів для передачі Міжнародному Комітету Червоного Хреста.
 • До уваги внутрішньо-переміщених осіб Попаснянської міської територіальної громади
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Реформа оплати праці

  Реформа оплати праці

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції