Попаснянська міська військова адміністрація

Поштова адреса для листування: 61003, м.Харків, майдан Конституції, 1, під'їзд 4

Невське масовано обстріляне росіянами – є руйнування, з території «Азоту» в Сєвєродонецьку раз на три дні вивозять металобрухт, села навколо Лисичанська мародерять окупанти

«За добу лише в Невському зафіксовано 70 вибухів після російських обстрілів. Зруйновано щонайменше один будинок. По селу відкривали вогонь як з артилерії, так і з авіації. Майже увесь день місцеві вимушені були перебувати в укриттях», – зазначив начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Від артилерійських та мінометних обстрілів також постраждала Білогорівка.

Слідом за жителями Греківки, Макіївки та Новолюбівки металеві печі одержали й мешканці Невського.

Кожні три доби з території «Азоту» в Сєвєродонецьку виїздять наповнені металобрухтом вантажівки – окупанти продовжують вирізати агрегати хімічного об’єднання.

Пропагандистські сюжети за участі колишніх працівників про нібито швидкий пуск підприємства росіяни зняли ще влітку минулого року. На тому все і завершилось. Для містян. Для приймальників металу ще ні.

У Лисичанськ завезли багато військових рф, але їм обмежили пересування центральними кварталами міста, бо там вже живуть ті з загарбників, кому це дозволено. Нові гастролери розселяються по околицях та навколишніх селах.

Зокрема, у Малорязанцевому поселили в’язнів, яких готують до штурмів. Із будинків, які ще не знайшли нових господарів, виносять все, що можна забрати собі або продати.

Важливо!
 • Надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони, Державної прикордонної служби України
 • Просимо надавати інформацію про цивільних громадян Попаснянської територіальної громади поранених/загиблих внаслідок ворожих обстрілів для передачі Міжнародному Комітету Червоного Хреста.
 • До уваги внутрішньо-переміщених осіб Попаснянської міської територіальної громади
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Реформа оплати праці

  Реформа оплати праці

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції