Попаснянська міська військова адміністрація

Поштова адреса для листування: 61003, м.Харків, майдан Конституції, 1, під'їзд 4

Щороку, в третю суботу вересня, проходить акція - Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

Цього року вона відбулась під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!»

Попаснянська громада сьогодні окупована, її мешканці живуть по всіх куточках світу і, на жаль, в цьому році не змогли зробити чистим своє рідне місто.

І поки російські окупанти намагаються забрати в нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці - незламні й продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті, і кожен в тому місті, де сьогодні знаходиться.

Працівники Попаснянської міської військової адміністрації та гуманітарного хабу в м. Харків об'єднали зусилля і разом з представниками Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» долучились до найбільшого екоруху країни, тримаючи екологічну оборону. Дотримуючись обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки, заради екологічного майбутнього, приєднались до прибирання рекомендованої локації в Харкові. Бо чітко розуміємо, що потрібно разом робити екологічне відновлення і розвивати свідоме, соціально та екологічно відповідальне громадянське суспільство, розвивати культуру чистоти та дбати про довкілля, зберегти природні ресурси, адже екосистема – це наше життя та здоров’я.

Важливо!
 • Надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони, Державної прикордонної служби України
 • Просимо надавати інформацію про цивільних громадян Попаснянської територіальної громади поранених/загиблих внаслідок ворожих обстрілів для передачі Міжнародному Комітету Червоного Хреста.
 • До уваги внутрішньо-переміщених осіб Попаснянської міської територіальної громади
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Реформа оплати праці

  Реформа оплати праці

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції