Попаснянська міська військова адміністрація

Понад мільйон примірників російських книжок завезуть до бібліотек «лнр» - по одній на кожного мешканця, незалежно від віку

Ще не встигли окупанти роздати підручники з історії, переписані для дітей з «нових регіонів», як за дорученням путіна до «республіки» прибула перша партія книг, нібито на замовлення бібліотек.

Повідомляється, що у «лнр» буде поставлено понад 400 тисяч примірників, у першій партії – понад 150 тисяч, та понад 160 найменувань книг, які були сформовані за потребами «республіканських» бібліотек.

Як заявили «у міністерстві культури», у партії книг, що закуповується для «лнр», багато «художньої» літератури, а також видань, які мають зберігатися у публічних бібліотеках для потреб «науковців», роботи з кандидатськими та докторськими дисертаціями, які тепер пишуть усі, хто вміє писати.

Література, яка має ознаки екстремістської, – тобто українські книжки, - вилучена з усієї території «республіки» та буде поновлена в тій же кількості за рахунок постачання книг за дорученням путіна.

Також 90 тисяч книг будуть закуплені до кінця року у рамках реалізації національного проекту «культура» у лнр».

Так відбувається етноцид. Звільнення від усього: засобів існування, можливості говорити рідною мовою, спілкуватись із рідними та читати улюблені книжки. путінський режим має відповісти за усі свої злочини!

Важливо!
 • Надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони, Державної прикордонної служби України
 • Просимо надавати інформацію про цивільних громадян Попаснянської територіальної громади поранених/загиблих внаслідок ворожих обстрілів для передачі Міжнародному Комітету Червоного Хреста.
 • До уваги внутрішньо-переміщених осіб Попаснянської міської територіальної громади
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Реформа оплати праці

  Реформа оплати праці

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції