Попаснянська міська військова адміністрація

Поштова адреса для листування: 61003, м.Харків, майдан Конституції, 1, під'їзд 4

На Невське росіяни спрямували чотири авіаційні бомби, з Макіївки евакуювали двох літніх жінок, хліб та речі першої необхідності доставлені до звільнених сіл

Минулої доби авіаційних ударів з боку ворога зазнали Надія, Невське та Білогорівка.

«У Невському дві авіабомби ФАБ-500 вибухнули на території домоволодінь селян, ще дві – на околицях. Також росіяни відривали вогонь по населеному пункту з артилерії. Зафіксовано 25 розривів снарядів. Один із будинків зазнав пошкоджень, – зазначив Артем Лисогор, очільник Луганщини. – Учора погодилися на евакуацію дві літні жінки з Макіївки. Вони мешкатимуть у родичів в більш безпечних громадах країни. Одна з них звернулася по допомогу до Красноріченської військової адміністрації».

Артем Лисогор додав, що поліцейські Луганщини доставили мешканцям деокупованих населених пунктів громади ще 500 буханок хліба.

Також жителям Греківки, Макіївки та Новолюбівки надані буржуйки та аптечки.

А ось поліціянтам на окупованій території дана пряма вказівка виявляти чоловіків, які ще перебувають на військовому обліку. Акцент вони робитимуть на громадянах, які нещодавно одержали паспорт рф. Особисті дані про цих чоловіків в окупаційної влади є.

Ще до так званих «перших виборів» у кремлі неодноразово обіцяли найближчим часом побудувати високошвидкісні автомагістралі у так званих «лнр» та «днр», аби поєднати два захоплені регіони сучасними автошляхами.

Але голосування скінчилося, а разом з ним – й наміри. До стратегії розвитку інфраструктури рф до 2030 року не увійшло будівництво таких магістралей на окупованих територіях.

Важливо!
 • Надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони, Державної прикордонної служби України
 • Просимо надавати інформацію про цивільних громадян Попаснянської територіальної громади поранених/загиблих внаслідок ворожих обстрілів для передачі Міжнародному Комітету Червоного Хреста.
 • До уваги внутрішньо-переміщених осіб Попаснянської міської територіальної громади
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Реформа оплати праці

  Реформа оплати праці

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції