Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

У січні 2021 році до Центру обслуговування платників Попаснянської ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області щодо отримання адміністративних послуг надійшло 88 звернень. Всі звернення були задоволені. Надані адміністративні послуги охоплюють видачу довідок, свідоцтв, ліцензій та інше. Про це повідомив начальник Попаснянської податкової Олег Волошинов.

Зокрема, за січень 2021 року видано 37 карток платника податків та внесено до паспортів громадян України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.
Отримали відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків 9 мешканців Попаснянського району.

До Попаснянського центру обслуговування платники звертаються і стосовно отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи і за реєстрацією розрахункових книжок.

З початку року зареєструвались підприємцями і здійснили реєстрацію платника єдиного податку 9 громадян та 10 платників отримали витяг з реєстру платників єдиного податку.

У січні 2021 року 19 платника зареєстрували книги обліку розрахункових операцій, з яких 11 – в електронній формі, 2 - здійснили реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій.

Всім платникам які звертаються до Центру обслуговування платників Попаснянської ДПІ пропонується спілкуватись з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»: https://t.me/infoTAXbot та підписуватися на канали інформування ДПС:

https://t.me/tax_gov_ua
facebook.com/TaxUkraine/
youtube.com/TaxUkraine


Попаснянська ДПІ ГУ ДПС
у Луганській області

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції