ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1. Про уточнення показників міського бюджету на    2011 рік (додаток)

2. Про затвердження структури Попаснянського МПЗОВ ”Салют”(додаток)

3. Про преміювання міського голови та його заступників

4. Про передачу на баланс ПКП «Місто» дитячих майданчиків.

5. Про внесення доповнень до рішення міської ради від 12.01.2011 р. №5/15 «Про затвердження Програми виконкому Попаснянської міської ради з питань соціального захисту та соціального забезпечення населення на 2011 -2014 р.р.» ( із змінами).

6. Про  затвердження Програми проведення культурно-масових заходів в місті  на 2012 – 2015 роки.

7. Про перспективний план   роботи  Попаснянської міської ради на I півріччя 2012 року.

8. Про внесення змін до рішення міської ради шостого скликання від 14.07.2011р.  №  13/1« Про місцеві податки і збори в м. Попасна».

9. Про внесення доповнень до рішення міської ради шостого скликання  від 16.11.2011 р. №19/11 «Про план діяльності Попаснянської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік».

10. Про надання права викупу нежитлової  будівлі зі спорудами та будовами, розташованої  за адресою м. Попасна Луганської обл., вул. 60 років утворення СРСР, 85.

11. Про зняття з балансу ПКП «Місто» житлового будинку №75 по вул. 60 років утворення СРСР.

12. Про оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Попасна.

13. Про затвердження Положення про   гуртожиток,  що   знаходиться в комунальній власності територіальної громади міста Попасна.

14. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.08.2011 р. №15/15 «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського  призначення».

15. Про звіт постійної  комісії з питань благоустрою, земельних ресурсів і екології.

16. Про  погодження  меж  с.  Дружба Комишувахської селищної ради з Попаснянською міською радою.

17. Про затвердження порядку визначення розміру  пайової участі (внеску) замовників будівництва,  його залучення та використання на розвиток  інженерно-транспортної та соціальної  інфраструктури м.  Попасна.

18. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Первомайська,100 у м.Попасна.

19. Про розташування тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності та малих архітектурних форм у місті Попасна.

20. Про внесення змін до рішення міської ради шостого скликання від 12.01.2011 р. №5/24 «Про  створення комісії з розгляду питань розташування тимчасових споруд у м.Попасна»(із змінами).

21. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у м.Попасна та їх передачу.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку у м.Попасна.

23. Про надання згоди ФОП Склярову І.В. на передачу в суборенду ФОП Токару Є.О. земельної ділянки по вул. Леніна, біля будинку №153 у м.Попасна.

24. Про поновлення договорів оренди землі у м.Попасна.

25. Про внесення змін до рішення Попаснянської міської ради шостого скликання від 12.10.2011 р  №17/39 «Про надання дозволу  на розробку технічної документації та проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки у м. Попасна».

26.Про надання дозволу  на розробку технічної документації та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки у м. Попасна

27. Про розірвання договору розташування тимчасових споруд за адресою: м.Попасна,  вул. Леніна, район парку ВРЗ.

28.Про   надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо впорядкування території населенного пункту м.Попасна Попаснянського району Луганської області для містобудівних потреб