Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

Оперативна інформація про надання послуг житлово-комунального господарства, пасажирських перевезень станом на 2 жовтня 2019 року.

Послуга

Підприємство, яке надає послугу

Надання послуг

Електропостачання

СП «Попаснянська дистанція електропостачання» РФ «Донецька залізниця» ПАТ «Українська залізниця»

Послуга надається у повному обсязі, без перебоїв

Попаснянський РЕМ ТОВ «ЛЕО»

Послуга надається у повному обсязі, без перебоїв

Газопостачання

Попаснянська дільниця Лисичанського МРУЕГГПАО «Луганськгаз»

Послуга тимчасово не надається абонентам по вулицям Гагаріна, Челюскіна, Крилова, Паркова, Ціолковського, Первомайська від буд. № 139 до буд № 179, Серго, Л. Толстого, Красноярська, Шингірій, Парусовка, провулку Л.Толстого, р-н «Капура», р-н «Підліс» у зв’язку з проведенням ремонтних робіт.

Звертаємо Вашу увагу, що сьогодні буде проводитись пуск газу за вищезазначеними адресами.

Прохання до мешканців, виходячи з будинку перекрити крани перед газовими приладами.

Водопостачання

ВП ПД КП «Попаснянський районний водоканал»

Послуга надається згідно з графіком.

Тиск у підвідних до міста водоводах – 1,1 атмосфери.

Нагадуємо, що 2 жовтня 2019р. подача питної води буде здійснюватись з перевищеною дозою хлору. Хлорування буде поширюватись на Центральний, Південний райони міста, м-н «Черемушки» та кв. Осєдача.

Міські пасажирські перевезення загального користування

ПП «АТП-СП-2010»

Здійснюється рух пасажирських автобусів відповідно до затверджених маршрутів (№101, №101а, №102, №103, №104) та графіків.

Нормативні акти Попаснянської міської ради

Нормативні акти