Попаснянська міська військова адміністрація

У Сватовому окупанти збираються націоналізувати порожнє житло, з вересня кожен таксист у так званій «лнр» повинен отримати спеціальний дозвіл, атакував ворог з двох боків одночасно

«Якщо близько тижня росіяни безперервно штурмували виключно в районі Новоєгорівки, то учора спробували ще з одного боку – пішли уперед ще й на Білогорівку. Втім, за обома напрямками вони нічого, окрім власних втрат, не досягли та відійшли. Також вони мали потужну підтримку з повітря, завдавши авіаційних ударів по Надії, Твердохлібовому, Новоєгорівці та Білогорівці», – повідомив Артем Лисогор, начальник обласної військової адміністрації.

Останні два вищезгадані населені пункти зазнали ще й артилерійського обстрілу.

У Сватовому загарбники регулярно проводять рейди, шукаючи спорожніле житло. Бо місцеве населення час від часу вже ж залишає населений пункт.

У добре облаштовані домівки одразу вселяються військові рф та колаборанти. Якщо власник з’явиться, то житло йому повернуть через три роки після поселення туди людей. Якщо не знайдеться і після цього терміну – націоналізують.

Зростає невдоволення у перевізників. Із 1 вересня легкові таксі у так званій «лнр» зможуть працювати лише за спеціальними дозволами.

Це швидкоруч вирішило окупаційне «міністерство інфраструктури та транспорту». До дедлайну лише два дні, що обумовило величезні черги і сутички.

Перша умова для одержання дозволу – наявність номерів рф і, звісно, відповідних документів у власників.

Інші умови оголошуватимуть неофіційно і окремо кожному в місцевих окупаційних органах влади. Братимуть, кого вважатимуть за потрібне.

Важливо!
 • Надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони, Державної прикордонної служби України
 • Просимо надавати інформацію про цивільних громадян Попаснянської територіальної громади поранених/загиблих внаслідок ворожих обстрілів для передачі Міжнародному Комітету Червоного Хреста.
 • До уваги внутрішньо-переміщених осіб Попаснянської міської територіальної громади
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Реформа оплати праці

  Реформа оплати праці

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції