Попаснянська міська військова адміністрація

Кошти від продажу марки «Вічна Пам‘ять» спрямують на підтримку сімей загиблих військових

Відбулося спецпогашення благодійної марки «Вічна Пам‘ять».

Її надрукували до Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

«Попри нашу віру і впевненість у Перемозі, ми розуміємо, якою ціною ми її виборюємо – ціною тисяч життів. Кожен з нас когось втратив – друга чи товариша, колегу чи побратима, батька чи сина, кохану людину чи дитину. Але поки ми про них пам’ятаємо – вони залишаються з нами, – підкреслив голова обласної державної – начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор. – Ми сумуємо за ними не в певні дати – рідних та близьких не вистачає щодня. Вони стали Героями і легендами. І ще дуже багато Героїв поки залишаються безіменними».

Марка «Вічна Пам’ять» має благодійну мету. Виручені кошти спрямують на підтримку сімей полеглих військовослужбовців, адже їм зараз найважче.

До спецпогашення долучилися представники силових структур Луганщини.

Тираж марки – 500 000 примірників. Відсьогодні вона є в продажу.

Важливо!
 • Надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони, Державної прикордонної служби України
 • Просимо надавати інформацію про цивільних громадян Попаснянської територіальної громади поранених/загиблих внаслідок ворожих обстрілів для передачі Міжнародному Комітету Червоного Хреста.
 • До уваги внутрішньо-переміщених осіб Попаснянської міської територіальної громади
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Реформа оплати праці

  Реформа оплати праці

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції