Попаснянська міська військова адміністрація

Нині могили захисників з Луганщини є в кожному регіоні. На жаль, поховати їх на рідній землі, за яку вони віддали свої життя – неможливо.

У День пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України очільник Луганщини Артем Лисогор разом з представниками обласних підрозділів Національної Поліції, Служби Безпеки та Прокуратури відвідав могили загиблих Героїв з Луганщини.

«Вони віддали власні життя заради свої дітей, миру на нашої спільної свободи. Багато імен Героїв – так і залишаються «Невідомими Захисниками України». Та ми пам’ятаємо кожного і свою скорботу перетворюємо на лють. Помстимося за кожного!, - Артем Лисогор.

Іловайська трагедія - нагадування про те, що ми маємо справу з країною-терористом. У «зеленому коридорі» між соняшниковими полями загинуло щонайменше 368 військовослужбовців. А серпневі соняхи, похилені головами додолу - відтепер навічно символізують біль втрати.

Та Герої – не вмирають! Світла пам’ять загиблим та співчуття їх родинам.

Важливо!
 • Надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони, Державної прикордонної служби України
 • Просимо надавати інформацію про цивільних громадян Попаснянської територіальної громади поранених/загиблих внаслідок ворожих обстрілів для передачі Міжнародному Комітету Червоного Хреста.
 • До уваги внутрішньо-переміщених осіб Попаснянської міської територіальної громади
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Реформа оплати праці

  Реформа оплати праці

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції