Попаснянська міська військова адміністрація

Шановні жителі Луганської області!

Куди б не закинула вас доля, подивіться сьогодні на соняхи.

Вони такі ж, як ті, що до війни безмежним морем вкривали Луганщину. Але политі кров’ю наших Захисників та сльозами їхніх матерів, коханих і дітей.

Вони – нагадування про Іловайськ 2014-го та про інші незчислені військові злочини росіян на нашій землі.

Ми перетворили свою лють на зброю і повертаємо своє! Запекло б’ємось за звільнення кожного метру окупованої території і дійдемо аж до державного кордону, 760 кілометрів якого пролягає по Луганській області.

Але після нашої Перемоги Луганщина вже ніколи не буде Східною брамою України – вона назавжди стане непохитною фортецею для ненажерливого сусіда!

Кожний, хто віддав життя за нашу Незалежність, – Герой! Прийдіть до військових кладовищ, на жаль, тепер вони є у кожному місті чи селі, та схиліть голови перед їхнім подвигом.

Окупантам та колаборантам не буде місця на українській землі. Тим із них, хто хоче вижити, треба тікати вже сьогодні, або здаватися у полон. Адже ми помстимося за кожного, кого вони вбили!

Вічна пам'ять усім нашим Героям! Слава Україні!


Начальник Луганської

обласної військової адміністрації

Артем ЛИСОГОР

Важливо!
 • Надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони, Державної прикордонної служби України
 • Просимо надавати інформацію про цивільних громадян Попаснянської територіальної громади поранених/загиблих внаслідок ворожих обстрілів для передачі Міжнародному Комітету Червоного Хреста.
 • До уваги внутрішньо-переміщених осіб Попаснянської міської територіальної громади
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Реформа оплати праці

  Реформа оплати праці

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції