порядок денний

1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2011 року.

2. Про уточнення показників та внесення змін до  міського бюджету на 2011 рік.(додаток)

3. Про  затвердження міської цільової Програми роботи з обдарованими дітьми та молоддю м.Попасна на 2012-2015 роки.

4. Про звіт міського голови про діяльність виконавчого комітету Попаснянської міської ради за період з листопада 2010 р. по жовтень 2011 р.

5. Про звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики Попаснянською міською радою та її виконавчим комітетом у  сфері господарської діяльності за 2011 рік.

6. Про звіт постійної комісії з питань законності, прав людини, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності, етики і регуляторної політики.

7. Про внесення  доповнень до Регламенту Попаснянської міської ради , затвердженого рішенням другої сесії міської ради шостого скликання від 17.11.2010 р. №2/1 (із змінами).

8. Про звіти депутатів Попаснянської міської ради VI скликання перед виборцями.

9. Про  підтримку  звернення  депутатів Кремінської районної ради

10. Про  прийняття у комунальну  власність та передачу основних засобів на баланс ПКП « Місто».

11. Про план діяльності Попаснянської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік.

12. Про доповнення переліку об’єктів місцевої програми приватизації на 2011 р.

13. Про  зняття з балансу ПП «Елітжитлком»  жилого будинку №4/1 по вул.Чапаєва в м.Попасна.

14. Про передачу на баланс ОСББ  «Наш дом» багатоквартирного жилого будинку №2 , розташованого по вул.Котовського в м.Попасна.

15.  Про надання дозволу на  списання  житлового будинку  №20 по вул. Гагаріна з балансу ПКП «Місто».

16.  Про надання  права викупу 59/100 частки нежитлового  вбудованого приміщення , розташованого     на 1-му поверсі 9-ти поверхового жилого будинку за адресою  м.Попасна Луганської обл., вул.Первомайська,58.

17. Про  затвердження протоколу №4 засідання комісії з надання обладнання,допомоги на влаштування індивідуального опалення  квартири від 14.11.2011 року.

18. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення та зміни меж м.Попасна Попаснянського району Луганської області.

19. Про розташування тимчасових споруд у м.Попасна.

20. Про надання дозволу на розробку технічної документації та проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки  ум.Попасна.

21. Про поновлення договорів оренди землі у м. Попасна.

22. Про надання дозволу на  складання  проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення частини земельної ділянки, яка перебуває у приватній власності Тюріна В.І.

23. Про  затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у м.Попасна та їх передачу

24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу шляхом проведення аукціону під розміщення об'єктів транспортних послуг у м. Попасна по вул. 60 років утворення СРСР,8.