Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

Триває Місячник з санітарної очистки та благоустрою міста Попасна

В рамках проведення Місячника з санітарної очистки та благоустрою міста спеціалістами відділу житлово-комунального господарства щоденно проводиться моніторинг дотримання та наведення порядку на закріплених за підприємствами, установами, організаціями, фізичними особами та фізичними особами-підприєцями територіях згідно Рішення виконкому міської ради від 17.03.2021 № 25 «Про закріплення територій площ, скверів та інших об’єктів за підприємствами, організаціями, установами, фізичними особами-підприємцями міста для підтримання належного санітарного стану міста Попасна».

Особливу увагу спеціалісти уділяють прилеглим територіям до приватних садиб та приватних земельних ділянок. Таким чином виявляються правопорушення в сфері благоустрою (несанкціоноване зберігання будівельних матеріалів та проведення земляних робіт, розміщення та функціонування зливних ям, порушення об’єктів благоустрою, самовільне зайняття земельних ділянок, тощо), правопорушникам (власникам, орендарям) надаються відповідні приписи-попередження щодо усунення виявлених порушень в сфері благоустрою міста.

Виконавчий комітет Попаснянської міської ради вкотре рекомендує не порушувати такими діями Правила благоустрою території міста Попасна, що може привести до притягнення до адміністративної відповідальності згідно статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафних санкцій від 850 до 1700 грн. для юридичних осіб та від 340 до 1340 грн. для фізичних осіб.


Відділ житлово-комунального господарства,

архітектури, містобудування

та землеустрою Попаснянської міської ради

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції