17 червня 2021 року о 13:00 годині відбувся організаційний комітет, який провів в. о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації Едуард Гаврашенко з керівниками закладів культури та освіти громади, які беруть участь у підготовці та організації на території Попаснянської громади фестивалю, мандрівної платформи для всієї родини «БарвиLand».

Ще раз обговорили загальні питання щодо локацій фестивалю, яких планується 7 тематичних майданчиків на головній сцені площі Миру та біля неї. Нагадуємо всім мешканцям та гостям громади, що розважальний святковий захід відбудеться 26 червня, початок о 14:00 годині.

Проєкт відбудеться за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» та громадської організації «Будуємо Україну Разом».

Запрошуємо всіх на розваги! Беріть своїх діток і вперед на фестиваль! Гарно проведемо свій час у вихідний день!