Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

Шановні мешканці громади!

         Відділ освіти, культури, молоді та спорту Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації вносить роз’яснення щодо стану підготовки освітніх установ до осінньо-зимового періоду. Відповідно до розпорядження керівника Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації  від 01.10.2021 року № 02-02/462 «Про початок опалювального сезону 2021-2022 років на території Попаснянської міської територіальної громади» опалювальний сезон у навчальних закладах розпочато вчасно. Відділом освіти, культури, молоді та спорту розроблені конкретні заходи з підготовки навчальних закладів до їх стабільної роботи в опалювальному сезоні, затверджено склад моніторингової групи.

         Щодо опалення філії Попаснянського ліцею № 1 «Троїцька гімназія», повідомляємо, що кошти з місцевого бюджету на забезпечення  послуг з теплопостачання виділені в повному обсязі.

         Надавачем послуг з теплопостачання є МПП «Меркурій» (директор Ковтун А. І.), з яким укладено договір на постачання тепла. Але умови договору  постачальником не виконуються з початку другого опалювального сезону (жовтень-грудень 2021). Такі дії стали зривом опалювального сезону та призвели до виникнення надзвичайної ситуації у сфері забезпечення теплом дітей, що є неприпустимим.

         Попаснянською міською військово-цивільною адміністрацією  надано попередження МПП «Меркурій» про те, що у разі відсутності опалення у філії Попаснянського ліцею № 1 «Троїцька гімназія», буде забезпечено доступ до котелень робітниками КП «СКП», які будуть здійснювати опалення власними засобами громади. На сьогоднішній день  працівниками КП «СКП» до Троїцької гімназії завезено дрова безкоштовно, що забезпечить  стале проходження опалювального сезону та недопущення порушень температурного режиму у навчальному закладі.

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Реформа оплати праці

  Реформа оплати праці

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції