Попаснянська міська рада

Реагуючи на публікацію стосовно захаращення площадок ТПВ біля ЗОШ №1 та за адресою вул. Миронівська, робітниками виконавчого комітету Попаснянської міської ради 12.01.2021 року зроблено ранкове обстеження вищезгаданих площадок, за результатами якого зафіксовано належний санітарний стан об’єктів. Виконавцю послуг з вивезення ТПВ в мікрорайоні «Черемушки» зроблено зауваження щодо забезпечення надання своєчасних та належного рівня послуг.

Звертаємось до всіх мешканців міста з проханням забезпечувати своєчасну оплату спожитих послуг з вивезення відходів. Якість послуг напряму залежить від рівня розрахунків споживачами.

Як тимчасовий захід під час прибирання прибудинкових територій, опале листя у зв’язку з тим, що воно не є побутовими відходами, складується у доступних місцях для вивозу спецтехнікою КП «СКП», а не вивозиться на майданчики ТПВ, які обслуговують надавачі послуги з вивезення ТПВ. У зв’язку з чим звертаємось до мешканців багатоквартирних будинків з проханням не виносити побутові, будівельні, крупногабаритні відходи на ці кучі, як це спостерігається біля будинку по вулиці Донецька, 3.

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції