11 грудня 2020 року в приміщенні Попаснянської міської ради пройшла зустріч представників громадської спілки «Луганська обласна спілка пасічників» з бджолярами м. Попасна та представниками виконкому міської ради. Дана зустріч була проведена в рамках проєкту «Центр підтримки бджолярів Попаснянського району» з використанням платформи Zoom.

В ході зустрічі було проведено звітну конференцію громадської спілки «Луганська обласна спілка пасічників», на якій звітував консультант проєкту в Попаснянському районі Денис Шахбаз’ян.

Даний проект спрямований на зменшення випадків смертності бджолиних сімей внаслідок отруєння пестицидами, підвищення зацікавленості аграріїв в залученні виїзних пасік для запилення рослин в період цвітіння, налагодження зв’язків між бджолярами та аграріями, на підвищення їх обізнаності про взаємні права та обов’язки, що збільшить рентабельність їх діяльності та стимулюватиме розвиток галузі бджільництва.

Нормативні акти Попаснянської міської ради

Нормативні акти