11 грудня 2020 року в приміщенні Попаснянської міської ради пройшла зустріч представників громадської спілки «Луганська обласна спілка пасічників» з бджолярами м. Попасна та представниками виконкому міської ради. Дана зустріч була проведена в рамках проєкту «Центр підтримки бджолярів Попаснянського району» з використанням платформи Zoom.

В ході зустрічі було проведено звітну конференцію громадської спілки «Луганська обласна спілка пасічників», на якій звітував консультант проєкту в Попаснянському районі Денис Шахбаз’ян.

Даний проект спрямований на зменшення випадків смертності бджолиних сімей внаслідок отруєння пестицидами, підвищення зацікавленості аграріїв в залученні виїзних пасік для запилення рослин в період цвітіння, налагодження зв’язків між бджолярами та аграріями, на підвищення їх обізнаності про взаємні права та обов’язки, що збільшить рентабельність їх діяльності та стимулюватиме розвиток галузі бджільництва.