Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

Сьогодні, 10 вересня, керівник Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації Микола Ханатов здійснив виїзний прийом до смт Врубівка Попаснянської міської територіальної громади.

Спочатку Микола Ханатов завітав до Врубівського закладу дошкільної освіти Попаснянської міської територіальної громади з метою вирішення питання щодо функціонування опалювальної системи садочка в осінньо-зимовий період 2021-2022 р.р, де поспілкувався з в.о директора Валентиною Ряполовою. В садочку функціонує 1 різновікова група на 16 дітей.

Потім, Микола Ханатов завітав до амбулаторії ЗПСМ смт Врубівка де поспілкувався з завідувачкою амбулаторії Галиною Чеберяк. В ході співбесіди було підняте питання вакцінування проти COVID-19.

Під час особистого прийому до Миколи Ханатова звернулися 4 мешканця смт Врубівка. Тематика звернень стосувалася освітлення вулиць с.Новоіванівка, несанкціонованого звалища по вулиці Шкільна, відкриття робочого місця у селі, де місцевий мешканець дбав би про добробут села, а також питання реєстрації місця проживання місцевого мешканця.

Микола Ханатов наголосив, що Попаснянська міська ВЦА буде підтримувати різні ініціативи від мешканців, якщо й вони самі будуть активними та прагнутимуть розвитку села.

За результатами прийому усі питання, з якими громадяни звернулися до керівника Попаснянської міської ВЦА, взято на контроль та будуть вивчені з метою їх вирішення.

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції