Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

Оперативна інформація про надання послуг житлово-комунального господарства, пасажирських перевезень станом на 03 серпня 2020 року.

Послуга

Підприємство, яке надає послугу

Надання послуг

Електропостачання

СП «Попаснянська дистанція електропостачання» РФ «Донецька залізниця» ПАТ «Українська залізниця»

Послуга надається у повному обсязі, без перебоїв

Попаснянський РЕМ ТОВ «ЛЕО»

У зв’язку з проведенням позапланових робіт на ПЛ 6 кВ від ТП 507-509 з 08.00 до 16.30  призупинена подача електроенергії по вул. Дніпровська, вул. М.Грушевського, вул. Пархоменко, вул. Бахмутська, вул. Вишнева, вул. Донецька, вул. Пушкіна, вул. Ногтенка, вул. Київська, вул. Паславського, пров. Футбольний, пров. Семафорний, пров. Ольховий, пров. Фадєєва, пров. Берестовий. Іншим абонентам міста послуга надається у повному обсязі, без перебоїв.

Газопостачання

Попаснянська дільниця Лисичанського МРУЕГГПАО «Луганськгаз»

Послуга надається у повному обсязі, без перебоїв

Водопостачання

ВП ПД КП «Попаснянський районний водоканал»

Послуга надається згідно з графіком. Тиск у підвідних до міста водоводах – 1,3 атмосфер.

Міські пасажирські перевезення загального користування

ПП «АТП-СП-2010»

Здійснюється рух пасажирських автобусів відповідно до затверджених маршрутів (№101, №101а, №102, №103, №104) за тимчасовим графіком.

Нормативні акти Попаснянської міської ради

Нормативні акти