01 листопада 2019 року о 10-30 в залі засідань Попаснянської міської ради відбудеться засідання Робочої групи з питань безпеки та соціальної згуртованості м. Попасна.

На порядку денному заплановані наступні питання:

1. Звіт начальника Попаснянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області Золотарьова В.Ф.
  2. Підведення підсумків роботи Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості у 2019 році.
  3. Презентація результатів реалізації проектів.
  4. Звіт роботи громадських організацій про роботу за 2019 рік.
  5. Розгляд та затвердження Плану роботи робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості на 2020 рік.
  6. Різне.