Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

Сьогодні, 01 жовтня в залі засідань Попаснянської міської ВЦА відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на території Попаснянської міської територіальної громади, за участю заступника керівника Попаснянської міської ВЦА Дмитра Хащенка, представників відділів та управлінь Попаснянської міської ВЦА, Т.в.о заступника начальника відділу поліції №4 Сєверодонецького РУП ГУНП з превентивної діяльності Р. Будка, головного лікаря КНП «Центру первинно медико-санітарної допомоги» В. Гурової, начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держподспоживслужби Н. Стремаухової, заступника начальника ДПРЧ 30 ГУ ДСНС України А. Хрінника, інженера 1 категорії з охорони праці ВП ПД КП Попаснянського водоканалу О. Оксанюка, головного редактора «Попаснянського Вісника» Я. Нестеренка.

На розгляд були винесені такі питання:

- щодо місця прийому пацієнтів сімейними лікарями та стан захворюваності населення та вакцинації на території Попаснянської міської територіальної громади;

- про стан вакцинації педагогічних працівників закладів освіти;

- щодо переходу на дистанційну форму навчання закладів освіти;

- щодо виділення паливо-мастильних матеріалів ДПРЧ-30 згідно листа-звернення керівника ДПРЧ-30;

- щодо затвердження переліку місць з знешкодження вибухонебезпечних предметів та території Попаснянської міської територіальної громади;

- щодо знаходження небезпечних хімічних речовин в селищі Олександропілля на території Попаснянської міської територіальної громади.

За результатами доповідачів та з урахуванням обговорення питань комісія вирішила всі питання на користь Попаснянської міської територіальної громади.

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Реформа оплати праці

  Реформа оплати праці

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції