Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

«За дев'ять місяців поточного року від суб’єктів господарювання, які обліковуються у Лисичанському управлінні Головного управління ДПС у Луганській області, надійшло 478 млн 256,1 тис. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» - повідомила начальник управління Ніна Кравченко.

Нарахування та своєчасна повна сплата ЄСВ є запорукою соціального захисту громадян, так як період роботи працівника, за який роботодавцем не сплачені внески, не буде зараховано до страхового стажу.

Посадовець нагадала, що за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на роботодавців, які допустили зазначене порушення, накладається штраф у розмірі 20 відс. своєчасно не сплачених сум. На суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1 відс. суми недоплати за кожний день прострочення.

Протягом поточного року фахівцями Лисичанського управління до 125 суб’єктів господарювання застосовано штрафних санкцій на загальну суму 186,3 тис. грн та нараховано пені на суму 173 тис гривень.

З метою не допущення порушень за довідками та допомогою просимо звертатися до Центрів обслуговування платників Попаснянської ДПІ (м. Попасна, вул. Калюжного, 2б) та ДПІ у м. Лисичанську (м. Лисичанськ, вул. ім. В.Сосюри, 347), які відкриті для відвідувачів з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю з 9:00 до 16:45, перерва з 13:00 до 13:45.

 

Лисичанське управління Головного

управління ДПС у Луганській області

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції