Дорогі ветерани Другої Світової Війни, працівники фронту і тилу, вдови та діти війни!
Дорогі попасняни!

Дата 3 вересня 1943 року назавжди увійшла в історію міста як День визволення міста Попасна від фашистських загарбників.
Ми завжди пам’ятатимемо про тяжкі роки війни, коли в кожну українську сім’ю надійшла зловісна звістка про початок кровопролитної війни. Ми завжди пам’ятатимемо героїзм та стійкість наших захисників, запеклі бої і світлий день Перемоги.

Слава ветеранам, всім тим, хто боронив Попасну від страшного ворога, хто відвойовував українські землі, жертвуючи своєю кров’ю і життям заради майбутнього! Сердечна подяка їм і низький уклін від усіх мешканців міста Попасна.

Шановні жителі Попасної, вітаю вас із 76-ю річницею визволення міста Попасна від фашистських загарбників.
Бажаю вам злагоди у кожній оселі, щоб життя наповнювалось щедрим сонячним теплом, благополуччям та мудрістю, яка допоможе здолати всі труднощі сьогодення.

Хай наш рідний край процвітає, хай щедро родить нива, життя буде щасливим, а достаток дорідним у кожній оселі.

Попаснянський міський голова Юрій Онищенко

• До уваги депутатів міської ради
  • До уваги членів виконавчого комітету