Попаснянська міська рада

Шановні мешканці міста Попасна!

Виконавчим комітетом Попаснянської міської ради заходи з покосу трави проводяться починаючи з квітня місяця. Але, враховуючи той факт, що за останні два місяця випала велика кількість опадів (дощу), підвищилася  інтенсивність росту трави, а особливо амброзії полинолистної. В зв’язку з цим Попаснянське КП «СКП» не може виконати роботи з покосу трави в повному обсязі.

Реагуючи на зауваження мешканців міста, які були надруковані у міськрайонній газеті «Попаснянський вісник» щодо покосу трави у місті, зокрема амброзії полинолистної, виконавчим комітетом Попаснянської міської ради були проведені додаткові заходи.

Так, робітниками відділу ЖКГ, архітектури, містобудування та землеустрою виконавчого комітету Попаснянської міської ради були проведені перевірки санітарного стану територій садиб приватного сектору, центральних вулиць міста та територій, закріплених рішенням виконавчого комітету Попаснянської міської ради за підприємствами, організаціями, установами, фізичними особами - підприємцями міста.

За результатами проведених перевірок було видано близько 40 приписів-попереджень щодо необхідності приведення прилеглої території до належного санітарного стану, передбаченими Правилами благоустрою території міста Попасна.

З метою здійснення боротьби з амброзією полинолистної Попаснянським КП «СКП» проведено роботи з покосу трави на наступних вулицях: Склозаводська, Первомайська, Герцена, Леваневського, Миру, Красних партизан та зокрема прохід від ДНЗ №1 до аптеки «Ліки». Для покращення та полегшення життя мешканців, які страждають від алергії на амброзію полинолистну, роботи в даному напрямку будуть проводитися і надалі.

Також, виконавчий комітет Попаснянської міської ради хоче зазначити, що відповідно до Правил благоустрою міста Попасна, а саме підпунктів 4.9.1-4.9.16 пункту 4.9 Розділу 4: «Кожний мешканець міста зобов’язаний утримувати у належному санітарному стані територію навколо своєї садиби, зокрема своєчасно проводити покіс трави».

Тому ще раз закликаємо усіх до співробітництва у цьому напрямку. Бур’яни та амброзія полинолистна на даний час – це проблема кожного мешканця і боротися з нею ми маємо разом для ефективного результату, бо це наше рідне місто.

Важливо!
 • Запрошуємо на святковий концерт Вахтанга Кікабідзе
 • До уваги депутатів!
 • Запрошуємо до участі у фестивалі "Paslawsky' FEST"
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник