Реагуючи на зауваження громадян у соціальних мережах під публікацією виконавчого комітету Попаснянської міської ради щодо проведеного обстеження санітарно-технічного стану міських автобусів, 17.03.2020 заступник міського голови Хащенко Д.В. провів робочу нараду з керівництвом ПП «АТП-СП-2010» на якій були визначені чіткі заходи стосовно забезпечення проведення протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 під час здійснення міських автобусних перевезень, а саме:

- проведення щоденного вологого прибирання автобусів та обробка поручнів не менше трьох разів на день;

- проведення щотижневого генерального прибирання салонів автобусів з повною дезінфекцією салонів.

Відділ ЖКГ, архітектури,

містобудування та землеустрою

виконавчого комітету Попаснянської

міської ради