Попаснянська міська рада

 1. Про погодження графіку роботи магазину «24», розміщеного за адресою: м. Попасна, вул. Чехова, 3ж.   
 2. Про погодження графіку роботи магазину  «Фенікс», розміщеного за адресою:м. Попасна, вул. Леніна, 155, прим. 3.     
 3. Про погодження графіку роботи магазину «Міф», розміщеного за адресою:м. Попасна, вул. Леніна, 153, прим. 3.
 4. Про погодження графіку роботи кафе «Глобус», розміщеного за адресою: м. Попасна, вул. Леніна,153а.
 5.  Про підсумки роботи підприємств житлово – комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2013 – 2014 років та  першочергові заходи щодо підготовки житлового фонду та об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2014 – 2015 років. (ІНФОРМАЦІЯ)
 6. Звіт про роботу КЗ «Дошкільний  навчальний заклад  (ясла-садок) № 6 Попаснянської міської ради Луганської області. 
 7.  Про підготовку та відзначення  Дня Перемоги.
 8.   Про затвердження графіку руху на автобусних маршрутах загального користування в м.Попасна.
 9.   Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради від 28.01.2013 № 10 «Про створення міської евакуаційної  комісії».
 10. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради від 17.10.2012 № 152 «Про утворення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території м.Попасна та затвердження Порядку виявлення і обліку безхазяйних відходів на території м.Попасна».          
 11.  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від  20.11.2012 №163 «Про створення наглядової ради з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій».
 12. Про створення конкурсного комітету з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування при виконкомі міської ради
 13. Про розподіл функціональних обов'язків між Попаснянським міським головою, секретарем Попаснянської міської ради, заступниками міської голови Попаснянської міської ради.
 14. Про  розподіл обов'язків між членами виконавчого комітету Попаснянської міської ради VІ скликання.
 15. Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.12.2010  № 186/1 «Про затвердження Положення про громадську комісію з житлових питань при виконавчому комітеті Попаснянської міської ради.
 16. Про затвердження протоколу № 3 засідання громадської комісії з житлових питань при виконкомі міської ради від  26 березня 2014 року.
 17. Про затвердження протоколу № 4 засідання громадської комісії з житлових питань при виконкомі міської ради від  16 квітня  2014 року.
 18. Про списання домоволодіння  № 11 по вул. Нагорна у  м. Попасна, яке належить на праві приватної власності гр.   І.
 19. Про списання домоволодіння  № 6 по вул. Хмельницького у м. Попасна, яке належить на праві   приватної власності гр.  С.
 20. Про  присвоєння поштової адреси  нерухомому майну -  будівлі  бойлерної, що  знаходиться за адресою: м. Попасна, біля будинку № 149 по вул. Леніна

 

 

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник