Попаснянська міська рада

Про підсумки роботи підприємств житлово – комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2014 – 2015 років та затвердження заходів щодо підготовки житлового фонду та об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2015 – 2016 років. (із додатком) (інформація)

Про організацію робіт з підготовки міста Попасна до весняно-літнього періоду. (із додатком)  

Про роботу Попаснянського комунального підприємства «СКП»  у 2014 році. 

Про роботу КУ Попаснянської міської ради «Трудовий архів територіальних громад району» у 2014 році.

Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надає ПП «Елітжитлком». (із додатком) (Відповідно до розпорядження міського голови 24.04.2015 №33 "Про зупинення дії рішень виконавчого комітету міської ради" дія даного рішення зупинена).

Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів для населення, які надає ПП «Елітжитлком». (із додатком) (Відповідно до розпорядження міського голови 24.04.2015 №33 "Про зупинення дії рішень виконавчого комітету міської ради" дія даного рішення зупинена).

Про встановлення тарифу на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території по вул. Леніна, 155, ОСББ «Інтеграл».

Про встановлення  тарифу на послуги з теплопостачання, які надає ПП «Віанна» для опалення Попаснянського РВ ГУМВС України в Луганській області. (із додатком)

Про організацію роботи пасажирських перевезень на міських маршрутах загального користування. (із додатком)

Про виконання міського бюджету за 2014 рік. (із додатками)

Про виконання Плану соціально-економічного розвитку міста Попасна за 2014 рік. (із додатком)

Про хід виконання міської цільової Програми роботи з обдарованими дітьми та молоддю м. Попасна на 2012–2015 роки у 2014 році.

Про роботу з укладення договорів оренди земельних ділянок на території Попаснянської міської ради за ІІ півріччя 2014 року. 

Про підготовку та відзначення Дня Перемоги. (із додатком)

Про організацію та проведення щорічного міського конкурсу «Гордість Попасної». (із додатками)

Про інформацію щодо відновлення житла та об’єктів соціальної сфери, які було пошкоджено внаслідок бойових дій на території міста. (із додатком)

Про передачу в оренду нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Попасна за адресою: м. Попасна, вул. Мічуріна, 1 поверх 3. (із додатком)

Про визначення видів та узгодження з Попаснянським РП КВІ УДПтСУ в Луганській області переліку об’єктів для відбування засудженими та правопорушниками громадських робіт.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20.06.2012 №87 «Про створення спостережної комісії при виконавчому комітеті міської ради з питань профілактики та боротьби зі злочинністю». (із додатком)

Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету 21.03.2014 № 33 «Про затвердження переліку  адміністративних послуг, які надаються Попаснянською міською радою і її виконавчим комітетом, та інформаційних і  технологічних карток з надання адміністративних послуг». (додаток 2/83) (додаток 3/83)

Важливо!
 • До уваги депутатів міської ради!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник