Попаснянська міська рада

 1. Про  роботу  громадської комісії з житлових питань при виконкомі міської ради.
 2. Про  здійснення державної регуляторної політики Попаснянською міською радою та її виконавчим  комітетом у 2013 році.
 3. Про План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконавчого комітету Попаснянської міської ради на 2014 рік.
 4. Про затвердження Порядку видачі дозволів на тимчасове зберігання будівельних матеріалів.
 5. Про створення комісії по обстеженню зелених насаджень, що підлягають видаленню або санітарній обрізці.
 6. Про  надання дозволу 30 державній пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області  на розміщення зовнішньої реклами в  м. Попасна.
 7. Про згоду Т...  на розробку проектно –  кошторисної   документації  на переобладнання  квартири під магазин за адресою: м. Попасна, вул. Леніна, 157 кв.10.
 8. Про  присвоєння поштової адреси  будівлі храму  Трьох Вселенських Вчителів  і Святителів Василя Великого, Григорія Богослова і Іоанна Златоуста та церковному будинку, що розташовані у м. Попасна по вул. 60 років Жовтня.
 9. Про виділення в окремі об’єкти нерухомого майна квартир № 76, 77 в будинку №12 по вул. Миронівська у м. Попасна та присвоєння їм окремих адрес. 

10.  Про списання домоволодіння  № 72 по вул. Леніна  у  м. Попасна, яке належало на праві   приватної власності гр.   Ш... та П...

11.   Про списання домоволодіння  № 43 по вул. Донецька  у  м. Попасна, яке належало на праві   приватної власності гр.   Н...                                                    

  12.  Про затвердження протоколу № 11 засідання громадської комісії з житлових питань при виконкомі  міської ради від  14 листопада 2013 року.

 13.  Про зняття статусу  службової з квартири № 53 в будинку № 8 по вул.Миронівська  в м. Попасна.

Важливо!
 • До уваги депутатів міської ради!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник